Продукція > KEMET > L1007C102KPWST
L1007C102KPWST
L1007C102KPWST Kemet
f3115.pdf
Виробник: Kemet
Inductor RF Chip Wirewound 1000uH 10% 252KHz 0.015A 24Ohm DCR 1007 T/R
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 24Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.4MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Supplier Device Package: 1007 (2518 Metric), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції L1007C102KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1007C102KPWST L1007C102KPWST Виробник : KEMET F3115-1139858.pdf Fixed Inductors 1000uH 10%
на замовлення 5097 шт:
L1007C102KPWST L1007C102KPWST Виробник : Kemet f3115.pdf Inductor RF Chip Wirewound 1000uH 10% 252KHz 0.015A 24Ohm DCR 1007 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
L1007C102KPWST L1007C102KPWST Виробник : KEMET L1007C102KPWST Description: FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 24Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.4MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Supplier Device Package: 1007 (2518 Metric)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 15 mA
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 24Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 15 mA