Продукція > KEMET > L1007C4R7MPWST
L1007C4R7MPWST
L1007C4R7MPWST KEMET
L1007C4R7MPWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 130 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Frequency - Self Resonant: 46MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1007 (2518 Metric)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 240 mA
на замовлення 1567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 130 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Frequency - Self Resonant: 46MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1007 (2518 Metric), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 240 mA.
Інші пропозиції L1007C4R7MPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1007C4R7MPWST L1007C4R7MPWST Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20%
L1007C4R7MPWST L1007C4R7MPWST Виробник : KEMET L1007C4R7MPWST Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 130 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 240 mA