L117DBFRA25P
L117DBFRA25P Amphenol Communications Solutions-FCI
l117dxfraxxp.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Subminiature PIN 25 POS 1.37mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
на замовлення 1056 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 528
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS IDC, Features: Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L117DBFRA25P L117DBFRA25P Виробник : Amphenol dfrh.pdf D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell with Grounding Dimples, 25 Position Plug, 0.38um (14.960uin) Gold Plating
на замовлення 431 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
L117DBFRA25P L117DBFRA25P Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) io_d_sub_dfr_flat_ribbon.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Features: Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: IDC, Ribbon Cable
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 411 шт:
L117DBFRA25P Виробник : Burndy io_d_sub_dfr_flat_ribbon.pdf D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell with Grounding Dimples, 25 Position Plug, 0.38um (14.960uin) Gold Plating