L117DBFRA25S Amphenol Communications Solutions-FCI
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS IDC, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L117DBFRA25S | Виробник : Amphenol Commercial Products |
D-Sub Standard Connectors D-SUB IDC SOCKET 25P |
на замовлення 274 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
L117DBFRA25S | Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) |
на замовлення 365 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
L117DBFRA25S | Виробник : Amphenol |
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Position Receptacle, 0.38um (14.960uin) Gold Plating |
| L117DBFRA25S | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |
| L117DBFRA25S | Виробник : Burndy |