Продукція > KEMET > L1207C470KPWST
L1207C470KPWST
L1207C470KPWST KEMET
F3115-1104303.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 47uH 10%
на замовлення 2264 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 205MA 920MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1207 (3218 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 920mOhm, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1207 (3218 Metric), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 205 mA.
Інші пропозиції L1207C470KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1207C470KPWST L1207C470KPWST Виробник : Kemet f3115.pdf Inductor RF Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 0.205A 0.92Ohm DCR 1207 T/R
на замовлення 205 шт:
L1207C470KPWST L1207C470KPWST Виробник : KEMET L1207C470KPWST Description: FIXED IND 47UH 205MA 920MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1207 (3218 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 920mOhm
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1207 (3218 Metric)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 205 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 920mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 205 mA