Продукція > KEMET > L1210R101MDWIT
L1210R101MDWIT
L1210R101MDWIT KEMET
KEM_L9015_L_DWI-3316619.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 100uH 20%
на замовлення 1981 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 270MA 1.4 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 270 mA.
Інші пропозиції L1210R101MDWIT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1210R101MDWIT L1210R101MDWIT Виробник : Kemet kem_l9015_l-dwi.pdf Inductor RF Chip Wirewound 100uH 20% 100KHz 0.34A 1.82Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
L1210R101MDWIT L1210R101MDWIT Виробник : KEMET KEM_L9014_L-DMI.pdf Description: FIXED IND 100UH 270MA 1.4 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 270 mA