Продукція > KEMET > L1210R220MDWIT
L1210R220MDWIT
L1210R220MDWIT KEMET
KEM_L9015_L_DWI-1894114.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 22uH 20%
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 620MA 270MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Інші пропозиції L1210R220MDWIT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1210R220MDWIT L1210R220MDWIT Виробник : Kemet kem_l9015_l-dwi.pdf Inductor RF Chip Wirewound 22uH 20% 100KHz 0.78A 0.351Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
L1210R220MDWIT L1210R220MDWIT Виробник : KEMET L1210R220MDWIT Description: FIXED IND 22UH 620MA 270MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 620 mA