Продукція > KEMET > L1210R4R7MDWIT
L1210R4R7MDWIT
L1210R4R7MDWIT Kemet
kem_l9015_l-dwi.pdf
Виробник: Kemet
Inductor RF Chip Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 1.01A 0.13Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.25A 100MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.
Інші пропозиції L1210R4R7MDWIT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1210R4R7MDWIT L1210R4R7MDWIT Виробник : KEMET KEM_L9014_L-DMI.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.25A 100MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A
товару немає в наявності
L1210R4R7MDWIT L1210R4R7MDWIT Виробник : KEMET KEM_L9015_L_DWI-3316619.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20%