Продукція > LUMILEDS > L128-2780SA35A0DF1
L128-2780SA35A0DF1
L128-2780SA35A0DF1 Lumileds
DS580-LUXEON-2835-Commercial-Deep-Dimming-Datasheet
Виробник: Lumileds
Description: 2835 S 3V 80 CRI 2700K DEEP DIMM
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 350mA
Supplier Device Package: 1411
Lumens/Watt @ Current - Test: 201 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 35lm (Typ)
на замовлення 112000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2835 S 3V 80 CRI 2700K DEEP DIMM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 350mA, Supplier Device Package: 1411, Lumens/Watt @ Current - Test: 201 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 35lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L128-2780SA35A0DF1 L128-2780SA35A0DF1 Виробник : Lumileds DS580-LUXEON-2835-Commercial-Deep-Dimming-Datasheet Description: 2835 S 3V 80 CRI 2700K DEEP DIMM
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 350mA
Supplier Device Package: 1411
CCT (K): 2700K