Продукція > LUMILEDS > L128-3080EB3500001
L128-3080EB3500001
L128-3080EB3500001 Lumileds
832eef99dd3139f98fa943e60565a2920b270d04
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 2835
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 2835
Lumens/Watt @ Current - Test: 132 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 49lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 2835, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 120mA, Supplier Device Package: 2835, Lumens/Watt @ Current - Test: 132 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 49lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 2835
CCT (K): 3000K