Продукція > LUMILEDS > L128-33HGCA3500000
L128-33HGCA3500000
L128-33HGCA3500000 Lumileds
DS193-luxeon-2835-with-crispcolor-technology-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 3250K 2835
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 2835
Lumens/Watt @ Current - Test: 125 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
CCT (K): 3250K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 45lm (Typ)
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3250K 2835, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 2835, Lumens/Watt @ Current - Test: 125 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), CCT (K): 3250K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 45lm (Typ), Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 2835
CCT (K): 3250K