Продукція > LUMILEDS > L128-3570SA35A00E1
L128-3570SA35A00E1
L128-3570SA35A00E1 Lumileds
a93862098780939d64ffed0053b510e754109423
Виробник: Lumileds
White LEDs Warm-white 2835 S 3V 70 CRI Full Distribution
на замовлення 19803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WHT 3500K 2835, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 300mA, Supplier Device Package: 1411, Lumens/Watt @ Current - Test: 215 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 3500K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 38lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 300mA
Supplier Device Package: 1411
Lumens/Watt @ Current - Test: 215 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 3500K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 38lm (Typ)
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 300mA
Supplier Device Package: 1411
CCT (K): 3500K