Продукція > LUMILEDS > L130-2270003000X21
L130-2270003000X21
L130-2270003000X21 Lumileds
DS207-LUXEON-3030-2D-Line-Datasheet
Виробник: Lumileds
Description: WARM-WHITE 3030 2D SQUARE LES 70
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 156 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 2200K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 85°C, Current - Test: 112lm (Typ)
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WARM-WHITE 3030 2D SQUARE LES 70, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 156 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 2200K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 85°C, Current - Test: 112lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1212
CCT (K): 2200K