Продукція > LUMILEDS > L130-2790003000X21
L130-2790003000X21
L130-2790003000X21 Lumileds
3c16fcf1b863f7e73ec37fa3f2f17f8b3b5994c5
Виробник: Lumileds
White LEDs White 2700 K 90-CRI, LUXEON 3030
на замовлення 6842 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1206, Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 97lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1206
Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 97lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1206
CCT (K): 2700K