Продукція > LUMILEDS > L130-3070HB30000B1
L130-3070HB30000B1
L130-3070HB30000B1 Lumileds
DS267-LUXEON-3030-HE-Datasheet
Виробник: Lumileds
Description: BASE L1 PART NUMBER
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 195 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 36lm (Typ)
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BASE L1 PART NUMBER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 110°, Current - Max: 480mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 195 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 36lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
CCT (K): 3000K