Продукція > LUMILEDS > L130-3080001400001
L130-3080001400001
L130-3080001400001 Lumileds
DS208-luxeon-3014-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 3014
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3014 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 60mA
Current - Max: 100mA
Supplier Device Package: 3014
Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 21lm (Typ)
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 3014, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3014 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 60mA, Current - Max: 100mA, Supplier Device Package: 3014, Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 21lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3007 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 60mA
Current - Max: 100mA
Supplier Device Package: 3014
CCT (K): 3000K