Продукція > LUMILEDS > L130-3580001400001
L130-3580001400001
L130-3580001400001 Lumileds
DS208-luxeon-3014-datasheet-1596108.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White Warm White, 3500K
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3500K 3014, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 60mA, Current - Max: 100mA, Supplier Device Package: 3014, Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm), CCT (K): 3500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 21lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 60mA
Current - Max: 100mA
Supplier Device Package: 3014
Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm)
CCT (K): 3500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 21lm (Typ)