Продукція > LUMILEDS > L130-4070003000X21
L130-4070003000X21 Lumileds
3c16fcf1b863f7e73ec37fa3f2f17f8b3b5994c5
Виробник: Lumileds
кількість в упаковці: 5000 шт
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1206, Lumens/Watt @ Current - Test: 185 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 134lm (Typ).
Інші пропозиції L130-4070003000X21
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1206
Lumens/Watt @ Current - Test: 185 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 134lm (Typ)