L130-4080003000W21
L130-4080003000W21 Lumileds Holding B.V.
ds207-luxeon-3030-2d-line-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds Holding B.V.
LED Uni-Color White 2-Pin Chip 3030 T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V, Current - Test: 120mA, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 3030, Lumens/Watt @ Current - Test: 130 lm/W, Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 95lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 192
Description: Power LED; white; 4000K; 90÷120lm; 116°; 120mA; 5.8÷6.6VDC; SMD
Front: flat
Type of diode: power LED
Mounting: SMD
LED colour: white
Dimensions: 3x3x5.2mm
LED current: 120mA
Operating voltage: 5.8...6.6V DC
Luminosity: 90...120lm
Min. colour rendering index: 80
Viewing angle: 116°
Colour temperature: 4000K
Case - mm: 3030
Мінімальне замовлення: 60
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V
Current - Test: 120mA
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
Lumens/Watt @ Current - Test: 130 lm/W
Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 95lm (Typ)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
CCT (K): 4000K