Продукція > LUMILEDS > L130-4080HA30000B1
L130-4080HA30000B1
L130-4080HA30000B1 Lumileds
Виробник: Lumileds
White LEDs White 4000 K 80-CRI, LUXEON 3030
на замовлення 32767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.71V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 110°, Current - Max: 480mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 210 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 37lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L130-4080HA30000B1 Виробник : Lumileds Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 1212
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.71V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 210 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 37lm (Typ)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
CCT (K): 4000K