Продукція > LUMILEDS > L130-4090003000W21
L130-4090003000W21
L130-4090003000W21 Lumileds
3c16fcf1b863f7e73ec37fa3f2f17f8b3b5994c5
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 3030
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W
Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 92lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 35000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 3030, Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W, Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 92lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
CCT (K): 4000K