Продукція > LUMILEDS > L130-5080003000W21
L130-5080003000W21
L130-5080003000W21 Lumileds
DS207-luxeon-3030-2d-line-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 5000 K 80-CRI, LUXEON 3030
на замовлення 12012 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5000K 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V, Current - Test: 120mA, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 3030, Lumens/Watt @ Current - Test: 131 lm/W, Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm), CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 96lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V
Current - Test: 120mA
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
Lumens/Watt @ Current - Test: 131 lm/W
Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm)
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 96lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 173 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Color: White, Cool
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 3030
CCT (K): 5000K