Продукція > LUMILEDS > L130-5780001400001
L130-5780001400001 Lumileds
DS208-luxeon-3014-datasheet.pdf
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K 3014, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3014 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 60mA, Current - Max: 100mA, Supplier Device Package: 3014, Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 24lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції L130-5780001400001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3014 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 60mA
Current - Max: 100mA
Supplier Device Package: 3014
Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 24lm (Typ)