L15-12/150
Код товару: 61436
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Оптоелектроніка > Ліхтарі, світильники та інше
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L15-12/150 L15-12/150 Виробник : BRIGHTMASTER Category: Miniature light sources
Description: Filament lamp: axial miniature; 12VDC; 150mA; Bulb: T1 1/4; Ø: 4mm
Type of lamp: axial miniature
Operating voltage: 12V DC
Leads: for soldering
Current rating: 0.15A
Diameter: 4mm
Length: 20mm