Продукція > LUMILEDS > L150-18705006000H0
L150-18705006000H0
L150-18705006000H0 Lumileds
DS174-LUXEON-5050-Datasheet
Виробник: Lumileds
Description: WARM-WHITE 70 CRI 6V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2020
Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 1800K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 498lm (Typ)
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WARM-WHITE 70 CRI 6V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 800mA, Supplier Device Package: 2020, Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 1800K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 498lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L150-18705006000H0 L150-18705006000H0 Виробник : Lumileds DS174-LUXEON-5050-Datasheet Description: WARM-WHITE 70 CRI 6V
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2020
CCT (K): 1800K