Продукція > LUMILEDS > L150-30905006000H0
L150-30905006000H0
L150-30905006000H0 Lumileds
DS174-luxeon-5050-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 3000 K 90-CRI, LUXEON 5050
на замовлення 2271 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WARM-WHITE 90 CRI 6V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V, Current - Test: 640mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 800mA, Supplier Device Package: 2020, Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 522lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L150-30905006000H0 Виробник : Lumileds DS174-luxeon-5050-datasheet.pdf Description: WARM-WHITE 90 CRI 6V
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V
Current - Test: 640mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2020
Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 522lm (Typ)