Продукція > LUMILEDS > L152-2780502400000
L152-2780502400000
L152-2780502400000 Lumileds
DS211-542336.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White White 2700K 80 CRI
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHITE 2700K 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Current - Test: 160mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 5258, Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 82 (Typ), Flux @ 25°C, Current - Test: 485lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 5258
Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 82 (Typ)
Flux @ 25°C, Current - Test: 485lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 5258
CCT (K): 2700K