Продукція > LUMILEDS > L152-4070502400000
L152-4070502400000
L152-4070502400000 Lumileds
DS211-542336.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White Neutral White, 4000K 70 CRI
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Description: WARM-WHITE 70 CRI 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Current - Test: 160mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 5258, Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 590lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L152-4070502400000 L152-4070502400000 Виробник : Lumileds LUXEON_5258.pdf Description: WARM-WHITE 70 CRI 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 5258
Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 590lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 5258
CCT (K): 4000K