Продукція > LUMILEDS > L1SP-DRD0002000000
L1SP-DRD0002000000
L1SP-DRD0002000000 Lumileds
DS171-luxeon-sunplus-series-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED SUNPLUS 20 RED 660NM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0707 (1919 Metric)
Color: Red
Wavelength: 660nm (655nm ~ 665nm)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.95V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 162°
Current - Max: 700mA
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Temperature - Test: 85°C
Part Status: Active
на замовлення 1559 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED SUNPLUS 20 RED 660NM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0707 (1919 Metric), Color: Red, Wavelength: 660nm (655nm ~ 665nm), Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.95V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 162°, Current - Max: 700mA, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Temperature - Test: 85°C, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 162°
Current - Max: 700mA
Supplier Device Package: SMD
Temperature - Test: 85°C