Продукція > LUMILEDS > L1SP-DRD00035R0000
L1SP-DRD00035R0000
L1SP-DRD00035R0000 Lumileds
DS171-luxeon-sunplus-series-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED SUNPLUS 35 RED 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Color: Red
Size / Dimension: 0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Current - Test: 100mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 180mA
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Temperature - Test: 25°C
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: LED SUNPLUS 35 RED 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Color: Red, Size / Dimension: 0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Current - Test: 100mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 180mA, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Temperature - Test: 25°C.
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 100mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 180mA
Supplier Device Package: 2-SMD
Temperature - Test: 25°C