Продукція > LUMILEDS > L1SP-PRP2002800000
L1SP-PRP2002800000
L1SP-PRP2002800000 Lumileds
f0665283471a2a639ce8c3006456265ad074bde9
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON SUNPLUS PURP 2835
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Color: Purple
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 2835
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Temperature - Test: 25°C
Part Status: Active
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: LED LUXEON SUNPLUS PURP 2835, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: Purple, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 480mA, Supplier Device Package: 2835, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Temperature - Test: 25°C, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Purple
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 2835
Temperature - Test: 25°C