Продукція > LUMILEDS > L1T2-4070000002700
L1T2-4070000002700
L1T2-4070000002700 Lumileds
DS133.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.5A
Lumens/Watt @ Current - Test: 137 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 85°C, Current - Test: 269lm (Typ)
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.5A, Lumens/Watt @ Current - Test: 137 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 85°C, Current - Test: 269lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.5A
CCT (K): 4000K