L1T2-5070000002900
L1T2-5070000002900 Lumileds Holding B.V.
250875669869490ds133-pdf.pdf
Виробник: Lumileds Holding B.V.
LED Uni-Color White 5000K 70 2-Pin T/R
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5000K SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.2A, Lumens/Watt @ Current - Test: 140 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm), CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 85°C, Current - Test: 275lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1T2-5070000002900 Виробник : Lumileds DS133.pdf Description: LED LUXEON COOL WHITE 5000K SMD
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.2A
Lumens/Watt @ Current - Test: 140 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm)
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 85°C, Current - Test: 275lm (Typ)