L224-2770004MLU010 Lumileds Holding B.V.
pb385-luxeon-xr-7070-product-brief.pdf
Виробник: Lumileds Holding B.V.
5000lm Building Block Compatible with off-the-shelf optics
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WM WHT SQ 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 70.00mm L x 70.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Square, Height: 6.21mm, Current - Test: 700mA, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 156 lm/W, CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5042lm (Typ).
Інші пропозиції L224-2770004MLU010
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 70.00mm L x 70.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Square
Height: 6.21mm
Current - Test: 700mA
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 156 lm/W
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Temperature - Test: 85°C