Продукція > KYOCERA AVX > L2L14Z225MAB1S
L2L14Z225MAB1S
L2L14Z225MAB1S KYOCERA AVX
AVX-9176-800.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.020" (0.50mm)
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.020" (0.50mm), Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L2L14Z225MAB1S L2L14Z225MAB1S Виробник : KYOCERA AVX AVX-9176-800.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7S
Lead Spacing: 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Кількість Ціна
L2L14Z225MAB1S Виробник : AVX l2l-l3l-21464.pdf Capacitor Arrays & Networks 4volts 2.2uF 20% 0508 X7S
L2L14Z225MAB1S L2L14Z225MAB1S Виробник : KYOCERA AVX AVX_11192019_IDC Low Inductance.pdf Capacitor Arrays & Networks 4V 2.2uF 20% 0508 X7 S