Продукція > AVX > L2L1ZC473MAB1A
L2L1ZC473MAB1A AVX
l2l-l3l-21464.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 10volts 47000pF 20% 0508 X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L2L1ZC473MAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L2L1ZC473MAB1A L2L1ZC473MAB1A Виробник : KYOCERA AVX AVX_11192019_IDC_Low_Inductance-1667755.pdf Capacitor Arrays & Networks 10V 47nF 20% 0508 X7 R