Продукція > LUMILEDS > L2M0-5770004MC3300
L2M0-5770004MC3300
L2M0-5770004MC3300 Lumileds
DS158.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 5700K
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 165.00mm L x 33.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 43.8V
Height: 6.21mm
Current - Test: 700mA
Lens Type: Domed
Current - Max: 1.05A
Lumens/Watt @ Current - Test: 141 lm/W
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 4318lm (Typ)
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 5700K, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 165.00mm L x 33.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 43.8V, Height: 6.21mm, Current - Test: 700mA, Lens Type: Domed, Current - Max: 1.05A, Lumens/Watt @ Current - Test: 141 lm/W, CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 4318lm (Typ).