Продукція > KYOCERA AVX > L3A45C103KAB2A
L3A45C103KAB2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.01UF 50V X7R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 10000 pF
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.01UF 50V X7R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active, Voltage - Rated: 50V, Capacitance: 10000 pF, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm).
Інші пропозиції L3A45C103KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L3A45C103KAB2A Виробник : AVX l2l-l3l-21464.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 0.01uF 10%
товару немає в наявності
L3A45C103KAB2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray-3162214.pdf Capacitor Arrays & Networks 50V 0.01uF 10%