Продукція > L49 > L4931CD-33
L4931CD-33
Виробник:
на замовлення 490 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L4931CD-33
Description: IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8-SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 250mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 1 mA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Obsolete, PSRR: 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.8V @ 250mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 6 mA.
Інші пропозиції L4931CD-33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4931CD33 en.CD00000971.pdf
на замовлення 12500 шт:
L4931CD33 L4931CD33 Виробник : STMicroelectronics en.CD00000971.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8-SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 250mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 mA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Obsolete
PSRR: 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.8V @ 250mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 6 mA
товару немає в наявності
L4931CD33 L4931CD33 Виробник : STMicroelectronics stmicroelectronics_cd00000971-1204414.pdf LDO Voltage Regulators 3.3V 0.25A Positive