Продукція > STM > L4931CPT33-TR
L4931CPT33-TR STM
en.CD00000971.pdf
Виробник: STM
07+ PPAK
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 250MA PPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 250mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 1 mA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: PPAK, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Obsolete, PSRR: 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.8V @ 250mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 6 mA.
Інші пропозиції L4931CPT33-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4931CPT33-TR L4931CPT33-TR Виробник : STMicroelectronics en.CD00000971.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 250MA PPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 250mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 mA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: PPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Obsolete
PSRR: 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.8V @ 250mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 6 mA