Продукція > LITTELFUSE INC. > L4CA0612LR014FNR
L4CA0612LR014FNR Littelfuse Inc.
L4CA_C_Series_3-17-23.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 4T L4CA0612 1W 50PPM 14 MOHM 1.0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 14 mOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4T L4CA0612 1W 50PPM 14 MOHM 1.0, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 14 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4CA0612LR014FNR Виробник : Littelfuse Inc. L4CA_C_Series_3-17-23.pdf Description: 4T L4CA0612 1W 50PPM 14 MOHM 1.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 14 mOhms