Продукція > LITTELFUSE INC. > L4CC0306QLR020FNR
L4CC0306QLR020FNR
L4CC0306QLR020FNR Littelfuse Inc.
L4CA_C_Series_3-17-23.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 4T L4CC0306 0.33W 50PPM 20 MOHM
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0306
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 3314 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4T L4CC0306 0.33W 50PPM 20 MOHM, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0306, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 20 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4CC0306QLR020FNR L4CC0306QLR020FNR Виробник : Littelfuse Inc. L4CA_C_Series_3-17-23.pdf Description: 4T L4CC0306 0.33W 50PPM 20 MOHM
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0306
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms