Продукція > LITTELFUSE INC. > L4CL1206LR056DNR-A
L4CL1206LR056DNR-A
L4CL1206LR056DNR-A Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: AEQ-Q200 RESISTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Features: Current Sense, High Voltage
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 56 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: AEQ-Q200 RESISTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Current Sense, High Voltage, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 56 mOhms.
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 56 mOhms