Продукція > LITTELFUSE INC. > L4CL2512LR014FYR
L4CL2512LR014FYR Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 4T L4CL2512 1W 30PPM 14 MOHM 1.0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 14 mOhms
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: 4T L4CL2512 1W 30PPM 14 MOHM 1.0, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 14 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4CL2512LR014FYR Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=705ee59d-6d7d-4586-a1c9-d4fd20ab4969&filename=littelfuse_resistor_l4cl_datasheet.pdf Description: 4T L4CL2512 1W 30PPM 14 MOHM 1.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 14 mOhms