Продукція > LITTELFUSE INC. > L4CL2512LR034FYR-A
L4CL2512LR034FYR-A
L4CL2512LR034FYR-A Littelfuse Inc.
littelfuse-resistor-l4cl-a-datasheet?assetguid=a57275e4-80b6-41b0-ab69-386df0e05ecf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: AEQ-Q200 RESISTOR
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 34 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: AEQ-Q200 RESISTOR, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 34 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 34 mOhms