Продукція > OHMITE > L4T12FR010FER
L4T12FR010FER
L4T12FR010FER Ohmite
acl-l4t.pdf
Виробник: Ohmite
Description: RES 10M OHM 1% 1/2W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.118" L x 0.063" W (3.00mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ARCOL - L4T12FR010FER - RES, 0R01, 0.5W, 1206, THICK FILM, tariffCode: 0, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [3216 Metric], Widerstandstechnologie: Thick Film, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, isCanonical: Y, Widerstand: 10mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L4T Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L4T12FR010FER L4T12FR010FER Виробник : Ohmite acl-l4t.pdf Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.01 OHM 1%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
L4T12FR010FER L4T12FR010FER Виробник : ARCOL / Ohmite acl_l4t-3082608.pdf Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.01 OHM 1%
Мінімальне замовлення: 11
L4T12FR010FER L4T12FR010FER Виробник : Ohmite acl-l4t.pdf Description: RES 10M OHM 1% 1/2W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 10 mOhms
Мінімальне замовлення: 10
L4T12FR010FER L4T12FR010FER Виробник : ARCOL 2842005.pdf Description: ARCOL - L4T12FR010FER - RES, 0R01, 0.5W, 1206, THICK FILM
tariffCode: 0
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [3216 Metric]
Widerstandstechnologie: Thick Film
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Widerstand: 10mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L4T Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm