L60D-A28-W
L60D-A28-W Visual Communications Company - VCC
L60.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI 5.9MM 583NM AMB 28V WT 6" LD
Packaging: Bulk
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Amber
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: Water Resistant
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm)
Wavelength - Peak: 583nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 6.60mm Dia
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI 5.9MM 583NM AMB 28V WT 6" LD, Packaging: Bulk, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Amber, Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: Water Resistant, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm), Wavelength - Peak: 583nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 6.60mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L60D-A28-W L60D-A28-W Виробник : VCC L60_Datasheet_Rev4.pdf LED Panel Mount Indicators PANEL MNT INDICATOR AMBER 28V