Продукція > VCC > L60D-G12-W
L60D-G12-W
L60D-G12-W VCC
L60-1064711.pdf
Виробник: VCC
LED Panel Mount Indicators PANEL MNT INDICATOR GREEN 12V
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L60D-G12-W VCC
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 6.60MM, Packaging: Bulk, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 44mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: Water Resistant, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm), Wavelength - Peak: 565nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 6.60mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L60D-G12-W L60D-G12-W Виробник : Visual Communications Company - VCC L60-Datasheet-Rev4.pdf Description: LED PNL IND GREEN DIFF 6.60MM
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 44mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: Water Resistant
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm)
Wavelength - Peak: 565nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 6.60mm Dia