Продукція > VCC > L60D-R28-W
L60D-R28-W
L60D-R28-W VCC
L60-1064711.pdf
Виробник: VCC
LED Panel Mount Indicators PANEL MNT INDICATOR RED 28V
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L60D-R28-W VCC
Description: PMI 5.9MM 635NM RED 28V WT 6" LD, Packaging: Bulk, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 60mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: Water Resistant, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm), Wavelength - Peak: 635nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 6.60mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L60D-R28-W L60D-R28-W Виробник : Visual Communications Company - VCC L60.pdf Description: PMI 5.9MM 635NM RED 28V WT 6" LD
Packaging: Bulk
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 60mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: Water Resistant
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm)
Wavelength - Peak: 635nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 6.60mm Dia
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
L60D-R28-W L60D-R28-W Виробник : Visual Communications Company, LLC l60_datasheet_rev4.pdf Panel Mount Indicator Round 0.232" LED 28V Wire Red MS
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 11