L717DA15PST
L717DA15PST AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
L717DA15PST.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: D-Sub plugs and sockets
Description: Connector: D-Sub; PIN: 15; plug; male; for cable; straight; 7.5A
Type of connector: D-Sub
Number of pins: 15
Kind of connector: male
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: screw terminal
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold-plated
Connector: plug
Insulator material: thermoplastic
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -55...85°C
Maximum current: 7.5A
Rated voltage: 300V AC
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Kontakte beschichtet mit Gold über Nickel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: D-ST
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Schraubanschluss
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 31 шт:
товару немає в наявності
L717DA15PST L717DA15PST Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) io_d_sub_sd_screw_machined.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS SCREW
Packaging: Bag
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A